
Model LG Z Lucky Miner Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 11 MH/s pro spotřebu energie 12W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.69 |
| Elektřina | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Zisk | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.51 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Výrobce | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Známý také jako | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Vydání | May 2026 |
| Velikost | 109 x 99 x 45mm |
| Hmotnost | 370g |
| Hladina hluku | 38dB |
| Power | 12W |
| Rozhraní | WiFi 2.4G |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |